صدور ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ۱۴ هزار کارت سوخت خودروهای پلاک اروندی با کد ۳۳ صادر و از طریق پست در حال ارسال به متقاضیان است .

به گزارش فرینا، سیدعلی موسوی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با شرکت پژوهش و توسعه ناجی، پلیس راهور و شرکت پخش فرآورده های نفتی افزود: صدور این کارت سوخت ها با کد مذکور در حال انجام است و پردازش اطلاعات خودروهای پلاک قدیم اروندی نیز توسط این شرکت ها در دست اقدام می باشد که پس از طی شدن مراحل اولیه به سازمان منطقه آزاد اروند تحویل داده خواهد شد.

موسوی گفت: به مالکان خودروهای اروندی توصیه می شود کلیه بدهی ها وعوارض سالیانه خودروهای خود را تسویه کرده وهمچنین مالکان خودروهای وکالتی نیز نقل و انتقالات های لازم را انجام دهند تا هنگام مراجعه جهت دریافت کارت سوخت با مشکلی مواجه نشوند .

وی خاطر نشان کرد: تمامی اطلاعیه های که در این خصوص صادر می شود؛ از طریق پرتال اطلاع رسانی سازمان منطقه آزاد اروند در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت؛ لذا این افراد توجه داشته باشند و به سایت ها و دلالان اینترنتی که قصد سواستفاده دارند اعتماد نکنند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان افزود: کلیه پرداخت ها نیزباید از طریق سامانه Https://car.arvandfreezone.com انجام شود .

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.