عیادت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از رزمنده دفاع مقدس

مدیر عامل، معاونین ومشاورین سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در منزل «سید صالح موسوی» از این رزمنده و جانباز ۸ سال دفاع مقدس، عیادت کردند.

به گزارش فرینا؛ با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و یادآوری جوانمردی و از خودگذشتی شهدا و رزمندگان، اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با همراهی معاونین و مشاورین این سازمان با حضور در منزل یکی از این بزرگ مردان ،از نزدیک در جریان زندگی  و مشکلات این رزمنده غیور قرار گرفت.

اسماعیل زمانی در این دیدار با اشاره به نقش حیاتی رزمندگان در عملیات های مختلف دوران دفاع مقدس و نیز ایثارگری های آنان گفت: حضور پر برکت این عزیزان در جامعه باعث ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، مقاومت و پایداری خصوصا برای نسل جوان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند همچنین خاطرنشان کرد: امروز وظیفه‌ی همه ما است که قدر دان  رشادت‌های شهدا ، جانبازان  و رزمندگان حماسه آفرین باشیم و یادشان را همواره زنده نگه داریم.

شایان ذکر است «سید صالح موسوی» که در زمان دفاع مقدس چندین مرتبه مورد اصابت تیر و ترکش دشمن قرار گرفته است، از جانبازان دفاع مقدس محسوب می شود. وی در چند برنامه روایت فتح با شهید آوینی به بیان خاطرات روز‌های مقاومت در خرمشهر پرداخته مدتی مسئول شورای شهر بوده و دراین مسوولیت  نیز خدمت کرده است.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو