با هدف افزایش کمی و کیفی خدمت رسانی صورت گرفت ؛

راه اندازی واحد "صدای مسافر" در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از راه اندازی واحد "صدای مسافر" به منظور دریافت کلیه نظرات در حوزه فرودگاهی خبر داد.

به گزارش فرینا، فاروق علیخانی با اشاره به برنامه ریزی ها با محوریت بهبود کمی و کیفی خدمات در فرودگاه امام (ره) اظهار داشت: در همین راستا واحد "صدای مسافر" در این فرودگاه آغاز بکار کرد.

علیخانی افزود: با راه اندازی این واحد؛ کلیه مسافرین و مراجعین فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره های ٥١٠٠١٢٧-٠٢١ و ٥١٠٠١٢٨-٠٢١ و یا ارسال رایانامه به  نشانی passengersvoice@ikac.ir هرگونه درخواست، نظر، پیشنهاد و یا انتقادی در حوزه فرودگاهی دارند را اعلام کنند.

وی با بیان اینکه درخواست های اعلام شده به واحد "صدای مسافر" در سه دسته عادی، فوری و آنی طبقه بندی می شوند گفت: کلیه درخواست ها پس از دریافت، ثبت شده و به فرد تماس گیرنده کد پیگیری ارائه می شود و پاسخ درخواست های فوری و آنی در کوتاه ترین زمان ممکن و پاسخ درخواست های عادی حداکثر طی یک هفته اعلام می گردد.
مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه کرد: درخواست هایی که نیاز به بررسی دقیق و همه جانبه داشته باشند نیز در کمیته عالی مرکز کنترل عملیات فرودگاه (AOCC) و با حضور بخش ها و ارگان های فعال در امر اعزام و پذیرش مسافر بررسی می شوند و نتیجه نهایی به فرد تماس گیرنده اعلام می شود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو