هدفگذاری برای استقرار شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

ظرفیت ها و امکانات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه مشترک مدیران این مجموعه با شرکت های دانش بنیان بیان شد.

به گزارش فرینا،  علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در آغاز این جلسه با اشاره به هدف گذاری ها برای استقرار شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در منطقه آزاد این مجموعه گفت: شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ظرفیت بسیار مناسبی برای تاثیر در اقتصاد کل کشور دارد و ما از استقرار شرکت های دانش بنیان در این مجموعه حمایت می کنیم.

حسین تاجیک مجری منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در ادامه با اشاره به مزایای منطقه آزاد تجاری این مجموعه گفت: دسترسی به انواع شیوه های حمل و نقلی شامل جاده، ریل و هوایی و موقعیت مناسب در کنار پایتخت؛ زمینه را برای فعالیت در حوزه لجستیک فراهم آورده و در حال حاضر توانایی پذیرش ٤٠٠ هزار تن بار در پهنه هوانوردی شهر فرودگاهی را داریم.

مدیرعامل شرکت دیجی کالا، ضمن تشریح فعالیت های این شرکت افزود: در حال حاضر تعداد سفارشات از دیجی کالا نسبت به سال گذشته با رشد دو برابری همراه بوده و حدود ٥٠ درصد از این سفارشات از تهران صورت می گیرد.

سعید محمدی گفت: این میزان از رشد سفارشات کالا موجب شده تا به دنبال مرکزی جدید با ظرفیت بالا و موقعیت لجستیکی مناسب در تهران باشیم و بتوانیم خدمات بهتری را همگام با رشد سفارشات به مشتریان ارائه کنیم.

روح‌الله رحمانی رئیس هیئت مدیره دیجی‌کالا نکست نیز در این نشست گفت: مجموعه دیجی کالا نکست با هدف اجرای هوش مصنوعی در توسعه زیر ساخت های کشور در ٣ بخش لجستیک، فروش و فضای ابری فعالیت می کند و با استقرار این مجموعه در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) می توانیم اقداماتی در راستای هوشمندسازی فعالیت های هوانوردی این مجموعه انجام دهیم.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو