بهره برداری از سامانه گمرکی و تجهیزات ورودی شهرک صنعتی شماره یک ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه ازاد ماکو گفت:‌ سامانه گمرکی و تجهیزات ورودی شهرک صنعتی شماره یک ماکو به بهره برداری رسید.

به گزارش فرینا، ابراهیم جلیلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو با اعلام خبر فوق افزود: با پیگیری های جدی و همراهی و هماهنگی مدیرکل گمرک بازرگان، نمایندگان گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان در شهرک صنعتی شماره یک ماکو مستقر و بهره برداری از سامانه گمرکی و تجهیزات مربوطه ازجمله باسکول استاندارد و کالیبره و سامانه برخط گمرک آغاز شد. این عملیات موجب تسهیل و کاهش هزینه ها و تشریفات گمرکی مرتبط با فرآیندهای واردات دستگاه ها و مواد اولیه واحدهای تولیدی شهرک مذکور خواهد شد.

جلیلی ضمن تشکر از همراهی و تعامل سازنده اداره کل گمرک بازرگان و همچنین سعه صدر صاحبان صنایع گفت: تسهیل و تسریع امور مرتبط با واحدهای تولیدی یکی از ماموریت های اصلی این سازمان بوده و برنامه ریزی برای بهره مندی تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر در منطقه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: انتظار می رود تمکین به قانون همراه با تعامل و همدلی مضاعف تمامی دستگاه های دولتی؛ بستر جذب سرمایه گذاری و حمایت از بنگاه های کسب و کار را مهیا ساخته و پیشران توسعه منطقه شود.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو