آمار اعزام و پذیرش زائران اربعین در فرودگاه امام (ره) به بیش از ١٦٠ هزار نفر رسید

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: تا ٢٨ مهرماه ١٦٤ هزار و ٧٣٩ زائر عتبات از فرودگاه امام (ره) اعزام و پذیرش شدند.

به گزارش فرینا، حسن خوشخو با اشاره به اینکه امسال شاهد رشد چشمگیر تعداد زائران عتبات در ایام اربعین حسینی بودیم اظهار داشت: تا ٢٨ مهرماه ١٦٤هزار و ٧٣٩ زائر عتبات از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) اعزام و پذیرش شدند.

خوشخو افزود: ٨٤ هزار و ٢٥٢ نفر از این زائران توسط ٤٩٣ پرواز خروجی به عتبات اعزام شده و تا پایان روز ٢٨ مهرماه ٨٠ هزار و ٤٨٧ زائر با ٤٨٦ پرواز به کشور بازگشتند.

وی گفت: در روز اربعین حسینی نیز ٩٢ پرواز ورودی و خروجی از فرودگاه امام(ره) به عراق انجام شد و ١٤ هزار و ٥٨٤ زائر با این پروازها اعزام و پذیرش شدند.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: زائران گرامی برای انجام به موقع تشریفات پیش از پرواز حتما ٣ ساعت قبل از زمان مندرج در بلیت در فرودگاه حضور داشته باشند.

خوشخو از زائرانی که قصد بازگشت به کشور به صورت هوایی را دارند خواست تا با هدف جلوگیری از برخی سودجویی ها، حتما بلیت خود را از مراکز مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری و سایت های رسمی شرکت های هواپیمایی خریداری نمایند.

وی افزود: واحد صدای مسافر فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) نیز با شماره تلفن های ۰۲۱-۵۱۰۰۱۲۷ و ۰۲۱-۵۱۰۰۱۲۸ آماده پاسخگویی به سوالات زائران در حوزه فرودگاهی است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو