با حضور وزیر اقتصاد:

نشست بررسی و رفع موانع سرمایه گذاری خارجی در استان خراسان رضوی

جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مباحث حوزه سرمایه گذاری خارجی با حضور سید علی محمد موسوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی  در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی این استان برگزار شد.

به گزارش فرینا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در ابتدای این جلسه مدیر اجرایی مرکز خدمات سرمایه گذاری گزارشی از آخرین وضعیت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تا پایان مهر ماه 98  را ارائه نمود.

در ادامه رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران طی سخنانی، ضمن قدردانی از مطالب ارائه شده در جلسه، شرایط کنونی کشور را از حیث نگرش به سرمایه گذاری خارجی نسبت به گذشته بسیار متفاوت ارزیابی نمود و تاکید کرد که در راس هرم، تصمیم گیری و مراجع تصمیم گیری کشور، همگرایی مناسبی در جهت توسعه سرمایه گذاری خارجی وجود دارد.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری خارجی یکی از منابع عمده درآمد کشورهاست، خاطرنشان کرد: اولویت دیگر وزارت امور اقتصادی و دارایی رفع نواقص قانونی و تجدید نظر در قوانین موجود در بحث سرمایه گذاری است که ان شاالله با همکاری مجلس شورای اسلامی مشکلات این حوزه حل خواهد شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو