افتتاح طرح افزایش ظرفیت تولید در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)

طرح بهینه‌سازی و اصلاح تولید واحد پلی اچ پتروشیمی شهیدتندگویان در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) استان خوزستان با ظرفیت 480 تن افتتاح شد.

به گزارش فرینا به نقل از سرویس ایران جوان آنلاین، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در آیین افتتاح طرح بهینه‌سازی و اصلاح تولید واحد پلی اچ پتروشیمی شهیدتندگویان که روز گذشته در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: با افتتاح واحد پلی اچ تولید روزانه این واحد از 400 تن به 480 تن افزایش خواهد یافت و ایران در زمینه تولید ماده شیمیایی PET در خاورمیانه سرآمد خواهد شد.

سیدرضا قاسمی شهری با بیان اینکه افزایش ظرفیت واحد پلی اچ در نیمه دوم سال کمک بسیار خوبی برای تولید شرکت پتروشیمی شهید تندگویان است، افزود: این پروژه از سوی متخصصان داخلی و بومی کشور اجرا شده است و پتروشیمی شهید تندگویان در سال‌جاری هفت درصد کاهش فروش تولیدات را نسبت به سال گذشته داشته است که با افزایش خط تولید پلی اچ جبران کاهش فروش را خواهیم داشت.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان گفت: حجم تولید شرکت پتروشیمی تندگویان در هفت ماهه امسال 667 هزار تن تولید نهایی و میانی با 304 هزار تن فروش بوده است که سود عملیاتی بیش از 12 هزار میلیارد ریال در برداشته است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو