تهیه مقررات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

نشست تخصصی بررسی آیین نامه ها و مقررات مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شد.

به گزارش فرینا؛ مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: در راستای مشخص شدن حیطه اختیارات شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تدوین آیین نامه های مرتبط با مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی، نشست تخصصی بررسی آیین نامه ها و مقررات این دو منطقه برگزار شد. 

 علی رستمی افزود: در این نشست که با حضور جمعی از اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران کل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و همچنین مسئولان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شده بود، آخرین مصوبات شورای عالی مناطق آزاد و هیئت وزیران در خصوص این مناطق مطرح گردید.

رستمی گفت: در ادامه نشست کلیه اسناد بالادستی، قوانین مادر، اساسنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، قوانین حاکم برای فعالیت اقتصادی در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی و ٢٢ آیین نامه و دستورالعمل در حوزه این مناطق بررسی شد تا اصلاحات مورد نیاز برای بکارگیری آن ها در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی انجام شود.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: بررسی اسناد، تاییده ها و مجوزهای لازم برای فعالیت سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی و همچنین استفاده از نرم افزارهای پنجره واحد خدمات در این مناطق، بخش دیگری از مباحث مطرح شده در این نشست دو روزه بود.
رستمی گفت: آیین نامه ها و مقررات و رویه های مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اولویت کمک به رشد اقتصادی کشور، سوددهی حداکثری برای سرمایه گذاران و همچنین کسب درآمدهای پایدار برای توسعه شهر فرودگاهی تهیه و تدوین خواهند شد.

گفتنی است، این نشست با پیگیری معاونت های اقتصادی و سرمایه گذاری، و توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شده بود.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو