پیام خداحافظی رضا مسرور؛

"گیلان را وطن اول و آخر خود دانسته و میدانم و عرق و علاقه ام به این استان گسستنی نیست"

رضا مسرور، سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس طی پیامی خطاب به مردم استان گیلان از همراهی و همکاری مسئولین منطقه و استان در طول شش سال ریاست هیأت مدیره و مدیرعاملی خود قدردانی به عمل آورد.

سلام خدمت مردم شریف گیلان به ویژه مردمان محدوده منطقه آزاد انزلی

اینک که پایان ماموریتم در سازمان منطقه آزاد انزلی رقم خورده است بر خود فرض دیدم که از تلاش و کوشش بی دریغ همکاران سازمان ،همراهی دستگاه ها و سازمان های اجرایی و نظارتی و ممارست فعالین اقتصادی که منجر به ارتقا و توسعه منطقه آزاد انزلی در همه زمینه ها شد تقدیر و تشکر کنم. که البته افتخارات به دست آمده نبود، مگر همدلی مردمان شریف دیارم، که لایق بهترین ها و برترین ها هستند.

در شش سالی که به عنوان خدمتگزار در سازمان منطقه آزاد انزلی بودم. همواره سعی کردم اولویتم منافع کشور و ارتقای معیشت مردم و ایجاد بستر مناسب برای فعالین اقتصادی منطقه باشد. آمارها و مستندات عینی خود گواه این موضوع است. در این مسیر پر صعوبت،چشم انداز روشن و فتح قله های پیشرفت و توسعه، مشکلات راه را بر ما آسان و عزم ما برای توسعه بیشتر جزم می کرد. امیدوارم با توجه به زیرساختهای موجود و لازم، مسیر توسعه منطقه آزاد انزلی با قوت و قدرت طی شود.و از همه مردم و موثرین تقاضا دارم که به مانند گذشته هم گام باهمدیگر برای آبادانی بیشتر این سرزمین کهن تلاش کنند.

آنهایی که مرا میشناسند می دانند که توسعه کشور تا چه اندازه برایم از اهمیت برخوردار بوده و هست ؛لحظه ای نبوده و نیست که قلبم برای اعتلای این سرزمین مستعد نتپد.

بنده گیلان را وطن اول و آخر خود دانسته و میدانم و عرق و علاقه ام به این استان گسستنی نیست. که گفت؛مهر اول کی ز دل بیرون رود.

تقدیر مقدر گردید که اکنون در جایگاه دیگر بر حسب وظیفه ای که بر دوشم نهاده شده قرار گیرم لذا در این ماموریت جدید ، جهت تقویت بنیه اقتصادی کشور تلاش خواهم کرد.

در پایان امیدوارم که مردم عزیز، کوتاهی ها را بر من ببخشایند و بر من منت نهاده و مرا از دعای خیر خود محروم نسازند.

عاشقان زمره ارباب امانت باشند

لاجرم چشم گهر بار همان است که بود

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو