برای چهارمین سال پیاپی؛

کسب مقام اول "یسرا سلیمانی" در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2019 کامبوج

"یسرا سلیمانی" که با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار به مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2019 کامبوج اعزام شده بود، چهارمین مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب نمود.

به گزارش فرینا، سازمان در سال های اخیر با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، توسعه فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، ورزشی و آموزشی نواحی همجوار را در دستور کار قرار داده است که شناسایی و حمایت از افراد نخبه فرهنگی در همین راستا است که شناسایی و حمایت کامل از "یسرا سلیمانی" قهرمان کشوری و جهانی مسابقات محاسبات ذهنی "چرتکه" توسط مدیرعامل سازمان صورت گرفت.

"یسرا سلیمانی" دختر ۱۲ ساله‌ی اهل شهرستان فنوج سیستان و بلوچستان که با قهرمانی در چهار دوره مسابقات کشوری در تهران به مسابقات محاسبات ذهنی "چرتکه" جهانی راه یافته بود با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار برای بار دوم به مسابقات بین المللی اعزام شد.

برپایه همین گزارش در تکنولوژی آموزشی UCMAS از محاسبات ریاضی بمنظور توسعه ذهن استفاده می‌شود که این امر فراتر از علم ریاضی است چرا که در این سیستم بر روی قدرت تمرکز، مشاهدات، قدرت ذهن و قدرت تخیل و تحلیل کودکان کار می شود.

گفتنی است؛ اکنون "یسرا سلیمانی" ۴ قهرمانی محاسبات ذهنی در کشور و ۴ قهرمانی جهانی مسابقات محاسبات ذهنی (چرتکه) را در کارنامه خود دارد.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو