مساعدت ۲ میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد ماکو برای تجهیز درمانگاه هلال احمر ماکو

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماکو از مساعدت ۲ میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد برای خرید تجهیزات پزشکی و درمانی برای درمانگاه هلال احمر شهرستان ماکو خبرداد.

به گزارش فرینا، سجاد اسماعیل زاده با اشاره به اینکه یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال سال گذشته توسط سازمان منطقه آزاد ماکو برای تجهیز این درمانگاه اختصاص یافته بود افزود: امسال نیز با اختصاص حدود ۷۰۰ میلیون ریال برای تجهیز این درمانگاه در مجموعه منطقه آزاد ۲ میلیارد ریال مساعدت کرده که برای خرید تخت بیمارستانی و نوارقلب و … هزینه شده است.

اسماعیل زاده گفت: در این بخش درمانی تمامی امکانات و تجهیزات تخصصی برای ارائه خدمات درمانی موجود است و با حضور پزشکان مجرب، شهروندان محترم می توانند به منظور بهره مندی از خدمات درمانی به این درمانگاه مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه جمعيت منطقه با حضور مسافران در ایام مختلف بخصوص نوروز به صورت شناور افزايش مي يابد ادامه داد: راه اندازي اين درمانگاه به بخش بهداشت و درمان اين شهرستان كمك مي كند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماکو با اشاره به اينكه در اين درمانگاه بخش هاي پزشک عمومی، تزریقات، پانسمان و بستری موقت فعال است، اضافه كرد:بخش های فیزیوتراپی ،دندانپزشکی و مامایی نیز در شرف افتتاح هستند.

اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: ۲۰ پرسنل اداري و پزشكي در اين درمانگاه در سه نوبت شيفت در خدمت هموطنان عزیز هستند.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو