فعالیت 70 واحد صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام گفت: 70 واحد فعال در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در حال فعالیت هستند که با راه اندازی 110 شرکت در حال ساخت، ایجاد اشتغال بیشتری خواهیم داشت.

به گزارش فرینا به نقل از خبرگزاری برنا استان البرز، نادر ثناگومطلق ظهر روز چهارشنبه در بازدید مشاور رئیس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اظهار کرد: منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام نخستین منطقه ویژه اقتصادی پایتخت پیش از استان شدن البرز بوده و به دنبال آن برنامه‌های مختلفی برای این منطقه در دستور کار قرار دارد.
ثناگو مطلق با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی پیام 3 هزار و 600 هکتار است که در 4 فاز ساخته و به شرکت‌های خصوصی واگذار شده است گفت: 70 واحد فعال در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در حال فعالیت هستند که با راه اندازی 110 شرکت در حال ساخت، ایجاد اشتغال بیشتری خواهیم داشت.
وی ضمن ابراز خرسندی از عملکرد این منطقه ویژه اقتصادی گفت: نمایندگان مختلفی از استاندارد، بانک، گمرک، پلیس، دانشگاه و غیره در این منطقه حضور دارند و به مراجعه کنندگان خدمات رسانی می‌کنند.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی سکوی تجارت الکترونیکی خبرداد و گفت: ایجاد سکوی تجارت الکترونیکی در دستور کار فرودگاه پیام قرار دارد که سیستماتیک شدن خدمات از حجم مراجعه کنندگان کاهش می‌دهد.
ثناگو مطلق با اشاره به فعالیت یک نیروگاه برق در فرودگاه پیام گفت: این نیروگاه برق مورد نیاز را تولید می‌کند اما وزارت نیرو اجازه استفاده از آن را نمی‌دهد که حل این چالش حمایت مسئولین را می طلبد.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام در پایان به استقبال این مجموعه از شرکت های تجاری اشاره کرد و گفت: فرودگاه پیام 20 سوله دارد که به شرکت‌های تجاری اجاره داده شده است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو