دیدارهیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس در کیش با غلامحسین مظفری

در نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بخشدار کیش و هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس این منطقه، نحوه برگزاری انتخابات در این جزیره تشریح شد.

به گزارش فرینا؛ غلامحسین مظفری در این نشست با اشاره به سوابق درخشان جزیره کیش در برگزاری انتخابات سال های گذشته، گفت: انتخابات بی تردید یکی از مهمترین اتفاقات کشور است که مسئولیت سنگینی به دنبال دارد و باید از یک سو با تبلیغات و پیشگیری از بروز مشکل، مقدمات فضای مطلوب و سالم برای رقابت نامزدهای انتخاباتی فراهم شود و از سوی دیگر مجموعه هیات اجرایی که مسئولیت برگزاری انتخابات را بر عهده دارند و امانت دار رای مردم هستند؛ فعالیت خود را به بهترین شکل اجرا کنند.
وی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش نیز امسال در کنار برگزارکنندگان و هیات اجرایی انتخابات استان هرمزگان ، برای انجام این وظیفه ملی از هیچ کمکی و همکاری دریغ نخواهد کرد تا این رویداد با آرامش و امنیت کامل، دقیق و بی دغدغه برگزار شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درخصوص محل تعبیه صندوق های رای گیری و نیز دسترسی آسان و ایجاد زمینه مشارکت مردم  تاکید کرد و گفت: حتما در جلسات و مناظره هایی با حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی ، بستر سازی برای مشارکت حداکثری مردم بررسی می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین بر لزوم نهایت دقت و مراقبت از برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: در این رویداد به منظور خدمت به مردم و کشور باید انتخابات در فضایی سالم برای انتخاب یک نماینده خوب انجام شود تا مجلس در آینده مجلسی کارآمد و توانمند باشد و مشکلاتی که به تبع فشارهای وارده از کشور های خارجی در کشور ایجاد شده ، توسط مجلس حل و منشا خیر و برکات شود.
محمد کمالی بخشدار کیش نیز در این نشست ضمن قدردانی از همراهی و همدلی دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فضای انتخابات سال جاری را تشریح کرد و گفت: انتخابات درغرب استان شامل سه شهرستان بستک، بندر لنگه، پارسیان و بخش کیش می شود که با محوریت بندرلنگه 28 نفر نامزد شدند که از این 28 نفر 1 نفر خانم و 27 نفر آقا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه از 28 نامزد انتخاباتی4 نفر از جزیره کیش داوطلب شده اند گفت: از 28 نامزد انتخاباتی، 3 نفر مدرک دکترا و مابقی نفرات مدرک کارشناسی ارشد دارند.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو