بازدید امام جمعه شهرستان از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

امام جمعه شهرستان قشم در ادامه بازدیدهای خود از بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم، ضمن اقامه نماز جماعت، از بخش های مختلف اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

به گزارش فرینا، حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم به همراه شیخ محمد صالح امینی، عضو ارشد شورای حل اختلاف شهرستان قشم و مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در ملاقات با مدیریت و پرسنل اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، از تلاش های این مجموعه جهت اطلاع رسانی به موقع و پوشش مناسبت ها به ویژه مراسم شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی قدردانی کرد.

حجت الااسلام والمسلمین تارم در ادامه برگزاری نماز جماعت در نمازخانه ساختمان مرکزی سازمان منطقه آزاد قشم، با اشاره به رشادت ها و از جان گذشتگی های سردار سرافراز میهن، سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهامت و تهور این سردار عالی رتبه در طول سالیان گذشته، به افتخار و غرور ملی مردم ما رنگ دیگری داده است.

وی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی و ضد انسانی آمریکای جنایتکار گفت: اتحاد مردم ایران در راهپیمایی دیروز نشان داد که در برابر این اقدام نابخردانه و تروریستی آمریکای جنایتکار سکوت نخواهد کرد و راه این شهید سرافراز اسلام و میهن مصم تر از پیش ادامه خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان قشم در ادامه به همراه عضو ارشد شورای حل اختلاف شهرستان قشم و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در بخش های مختلف این اداره کل با فعالیت کارکنان مجموعه آشنا شد.

حجت الااسلام والمسلمین تارم در این بازدید از فعالیت های شبانه روزی مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم برای انعکاس به موقع رویدادها، برگزاری مراسم و پوشش راهپیمایی ها تجلیل کرده و برای این مجموعه آرزوی موفقیت های بیشتر کرد.

گفتنی است، امام جمعه شهرستان قشم در هفته های گذشته نیز با هدف آشنا شدن با فعالیت های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم از معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، شرکت آب و برق و تاسیسات و معاونت فنی و عمرانی این سازمان نیز بازدید کرد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو