افزایش همکاری فنی و حرفه ای با منطقه آزاد اروند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: در راستای همکاری با منطقه آزاد اروند سالانه به صورت مشخص از بخش خصوصی حمایت می کنیم.

به گزارش فرینا، عبدالنبی سواعدی در گردهمایی مدیران ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در محل آمفی تئاتر سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به ظرفیت های منطقه آزاد اروند نسبت به سایر مناطق آزاد کشور گفت: دیدگاه مدیرعامل و هیئت مدیره منطقه آزاد نسبت به توسعه منابع انسانی و مهارت آموزیبسیار مثبت و ارزشمند است که جای تقدیر و تشکر دارد.

سواعدی افزود: در راستای افزایش همکاری با سازمان منطقه آزاد اروند از بخش خصوصی حمایت می کنیم و با برنامه ریزی خرید خدمات آموزشی از آموزشگاه های آزاد انجام می شود.

وی ادامه داد: مهارت آموزی در سطح دانشجویی و دانش آموزی را در قالب مهارت آموزی انجام می دهیم؛ همچنین برای تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان و خرمشهر نیز یک تفاهمنامه منعقد کرده ایم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان یادآور شد: در منطقه آزاد اروند ظرفیت برای تبدیل شدن به قطب آموزش های تخصصی در زمینه تهویه و تبرید برای کشور وجود دارد ضمن اینکه امکان توسعه و ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای و تربیت نیرو برای اعزام به خارج از کشور نیز موجود است.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو