ایجاد ظرفیت و تسهیلات برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

نادر ثناگو مطلق رئیس هیات مدیره و مدیرعامل که در مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام (امروز دوشنبه 30 دی ماه) برگزار شد سخن می گفت با اشاره به ایجاد ظرفیت ها و تسهیلات برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این منطقه افزود: با ایجاد زیرساخت ها و اصلاح فرآیند های پیشین تلاش شده تا بستری مناسب برای جذب شرکت های بزرگ فراهم آید . 


به گزارش فرینا، مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و شرکت ملی پست ایران به همراه سازمانهای هواپیمایی کشوری و برنامه و بودجه به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات، امروز 30 دی ماه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، نادر ثناگو مطلق مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام همچنین در گزارشی به چهار محور خدمات منطقه ویژه، خدمات فرودگاهی، ایجاد کریدور و زیرساخت های کسب و کار، اشاره کرد و عملکرد شرکت درباره میزان سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری را تشریح کرد.
در ادامه این جلسه، موثقی نایب رییس مجمع با اشاره به گزارش ارائه شده، تاکید کرد: انتظار این است که برنامه شرکت در راستای برنامه بخش تنظیم شده و ابزارهای منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاهی نیز باید در راستای خدمات بخش آی سی تی قرار گیرد.    
وی افزود: از اینکه شرکت توانسته درآمدها و هزینه ها را به گونه ای مدیریت کند که وابستگی به بودجه دولت را کاهش دهد، قابل تقدیر است.
موثقی تصریح کرد: با توجه به بسترهای ایجاد شده ضرورت دارد بیشترین بهره وری در این حوزه محقق شود.
بر اساس همین گزارش، در پایان این جلسه پس از استماع گزارش حسابرسی توسط نماینده سازمان حسابرسی، صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای این شرکت مورد تصویب اعضای مجمع عمومی قرار گرفت.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو