اکران ۱۳ فیلم جشنواره فجر در آبادان

معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ۱۳ فیلم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینما مهر آبادان اکران می‌شود.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، قدرت اله طمیمیان روز یکشنبه در آیین رونمایی از پوستر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سالن همایش منطقه آزاد اروند اظهار داشت: این فیلم‌ها در ۲ بخش از جمله ۶ فیلم سودای سیمرغ و هفت فیلم در بخش نگاه نو  از  ۱۵ تا ۲۲ بهمن برای علاقه‌مندان نمایش داده می‌شوند.
طمیمیان افزود: علاوه بر این پنج فیلم کوتاه در بخش پروانه و سیمرغ کودک نیز در ایام دهه فجر در آبادان اکران می‌شود.
وی گفت: تهیه بلیت فیلم‌های جشنواره از فردا در گیشه سینما مهر آبادان و یا مراجعه به سایت Ubelit.com  امکانپذیر است.
معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند افزود: فیلم‌های سینمایی تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف، ,کشتارگاه از عباس امینی، خوب، بد،جلف از پیمان قاسمخانی، لباس شخصی از امیرعباس ربیعی، دشمنان به کاگردانی علی درخشنده، مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی، روز بلوا اثری از بهروز شفیعی، روز صفر از سعید ملکان، من می‌ترسم ساخته بهنام بهزادی و  آتابای به کارگردانی نیکی کریمی در آبادان اکران می‌شوند.
طمیمیان گفت: فیلم‌های کاتی و ستاره به کارگردانی عبدالرضا مجلسی، منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داساگر، تورنا۲  ساخته سیدجواد هاشمی، قطارآن شب از حمیدرضا قطبی، بیست و سه نفر به کارگردانی مهدی جعفری نیز در بخش کودک و نوجوان به نمایش در می‌آیند.
در این آیین از پوستر جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو