به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

افتتاح 36 پروژه عمرانی، تولیدی و گردشگری در قشم

سخنگوی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، 36 پروژه عمرانی، تولیدی و گردشگری با سرمایه گذاری 270 میلیون یورویی و افزون بر چهار هزار میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی تحت حمایت این سازمان به بهره برداری می رسد.

به گزارش فرینا، حسین مرادی افزود: پروژه ذخیره سازی نفت و فرآورده های نفتی (بانکرینگ) با 270 میلیون یورو سرمایه گذاری بخش خصوصی از مهمترین پروژه های صنعتی است که همزمان با ویژه برنامه های دهه فجر در قشم مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مرادی گفت: 35 پروژه دیگری که در ایام دهه مبارک فجر با حضور مسئولان افتتاح می شوند نیز در حوزه های مختلف عمرانی، تولیدی و گردشگری هستند که فعالیت آنها با چهار هزار و 16 میلیارد ریال سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد و بخش خصوصی آغاز می شود.
وی افزود: از بین این 35 طرح، تعداد 15 پروژه در حوزه عمرانی، 9 پروژه در بخش تفریحی و گردشگری و 11 پروژه هم در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری شامل شرکت های تولیدی است.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: پروژه های 36 گانه دهه فجر امسال موجب ایجاد اشتغال برای 418 نفر می شود که اکثریت آنان را جوانان بومی جزیره قشم تشکیل می دهند.
سخنگوی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: افتتاح پروژه های عمرانی و گردشگری و فعالیت سرمایه گذاران در این منطقه آزاد، بیانگر حرکت رو به جلو با هدف اجرایی شدن سیاست های این سازمان برای تحقق اهداف توسعه فعالیت های اقتصاد پایدار در این جزیره با نگاه ویژه به اشتغال جوامع محلی است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو