حضور هفت شرکت از منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه دستاوردهای استان البرز

هفت شرکت از منطقه ی ویژه ی اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به نمایندگی از بیش از صد شرکت حاضر در این منطقه در نمایشگاه دستاورد های تولید و خدمات استان البرز که به مناسبت دهه ی فجر برگزار می شود جهت ارایه محصولات خدمات و تولیدات خود حضور یافته اند.

به گزارش فرینا، شرکت های هوانوردان آزاد ایران، چاشنی زرین البرز، زرین پال، تارک صنعت فردا، آشکار ساز صنعت ایمنی و آرشیدا سلامت آرایه در غرفه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام حضور دارند.
بنابراین گزارش شرکت هوانوردان ازاد ایرانیان به عنوان حامی علاقه مندان به حوزه هوانوردی و صنعت پرواز، شرکت آشکار ساز صنعت ایمنی به عنوان اولین عرضه کننده محصولات تولید کنندهپ سیستم اعلام حریق، شرکت چاشنی البرز با تنوع و کیفیت بالای محصولات، شرکت آرشیدا سلامت آرایه حامی بهداشت و سلامت، شرکت زرین پال اولین پرداخت یار در ایران با سبک و استاندارد جدید در پرداخت آنلاین و شرکت تارک صنعت فردا اولین تولید کننده ی مودم TD LTE نسبت به ارائه ی دستاوردها، خدمات و تولیدات خود در این نمایشگاه اقدام کرده اند.
نمایشگاه دستاوردها در حوزه ی تولید و خدمات استان البرز از روز جمعه مورخ 18 بهمن ماه تا روز یکشنبه مورخ 20 بهمن ماه از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 در محل دائمی نمایشگاه استان واقع در پارک چمران، باغ گلها پذیرای عموم علاقه مندان است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو