با حضور مشاور رئیس‌جمهور؛

افتتاح شرکت آبگون سفیر قشم با یک هزار میلیارد ریال سرمایه / 8

شرکت آبگون سفیر قشم با سرمایه‌ای بالغ‌بر یک هزار میلیارد ریال با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان، هم‌زمان با جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افتتاح شد.

به گزارش فرینا، مرتضی بانک و هیات همراه، امروز یک‌شنبه 20 بهمن ماه با حضور در شهرک صنعتی طولای قشم شرکت آبگون سفیر قشم را افتتاح کرد.

این شرکت با اشتغالزایی برای 55 نیروی بومی جزیره، در فاز نخست خود با سرمایه‌ای بالغ بر 260 میلیارد ریال، سه خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی را به بهره‌برداری رسانده و حدود 600 تُن محصول را به‌صورت سالانه وارد چرخه تولید کشور می‌کند.

تولید هفت برند آرایشی و بهداشتی در سوله‌ای به متراژ 4 هزار مترمربع شامل بخش‌های تولید، کنترل و دپو، توسط شرکت آبگون سفیر قشم و عرضه آن به بازارهای داخلی و خارجی، به افزایش تولیدات صنایع ارزآور کشور کمک می‌کند.

شرکت در مراسم افتتاح 4 طرح تولیدی، 3 طرح گردشگری و تفریحی، 8 طرح عمرانی و یک طرح خدماتی به مناسبت دهه مبارک فجر، از برنامه‌های سفر مرتضی بانک به قشم است.

گفتنی است، مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور جهت بازدید از پروژه‌های دهه مبارک فجر منطقه آزاد قشم، صبح روز یک‌شنبه 20 بهمن ماه با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان از طریق فرودگاه بین‌المللی قشم وارد این منطقه آزاد شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو