اجاره زمین برای استخراج ارز های دیجیتال در منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از صدور مجوز واگذاری ٤٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران خبر داد.

به گزارش فرینا؛ محمد مهدی کربلایی گفت: در راستای طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و براساس مصوبه هیئت مدیره این مجموعه، مجوز واگذاری ٤٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران به دفتر مناطق آزاد و ویژه این مجموعه ابلاغ شد و سرمایه گذاران پروژه های تولیدی و لجستیکی می توانند برای کسب اطلاعات مورد نیاز به دفتر امور مناطق آزاد و ویژه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مراجعه کنند.
کربلایی ادامه داد: در سالی که گذشت تاکنون ٢٠ شرکت در حوزه بازرگانی ثبت شرکت کردند و ٤٠ شرکت متقاضی دیگر در حال ارائه مدارک جهت ثبت در این منطقه هستند.
وی با اشاره به اهداف ترسیم شده برای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جهت تبدیل شدن به قطب اول بار در منطقه بیان داشت با توجه به ظرفیت حمل و نقل ترکیبی در شهر فرودگاهی، لجستیک به عنوان محور توسعه این مجموعه در نظر گرفته شده و در این حوزه ٤ تفاهم نامه با شرکت های حوزه واردات و صادرات منعقد شده است.
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اضافه کرد: در راستای اهداف توسعه پایدار این مجموعه مشغول واگذاری زمین جهت ایجاد انرژی های تجدیدپذیر و استخراج ارز های دیجیتال در منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی هستیم.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.