پروتکل های بهداشتی برای پروژه های ساختمانی در کیش ابلاغ شد

با تشکیل کارگروه نظارتی اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا، براساس پرتکل‌های مرکز بهداشت کیش به پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی فعال در سطح جزیره کیش ابلاغ شده است

به گزارش فرینا، سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش از ابلاغ فراخوانی به ۵۰ پیمانکار فعال در سطح جزیره کیش مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی خبر داد و گفت: از طریق فرم‌های خوداظهاری اطلاعات مورد نیاز درخصوص نیروهای مستقر در داخل پروژه‌ها هر روز ساعت یازده  به این کارگروه ارسال می‌شود.

سعید پورزادی خاطرنشان کرد: بسته‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای هرکدام از کارگرهای مستقر در پروژه‌های فعال در سطح جزیره کیش تعریف شده است که بر این اساس ۸۰ درصد این پیمانکارها بسته‌های مورد نظر را تهیه و ضوابط بهداشتی را رعایت می‌کنند.

پورزادی افزود: پیمانکارانی که  این دستورالعمل را رعایت نکنند پروژه آنها پلمپ خواهد شد.

سرپرست مدیریت فنی و عمران شهری سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت پروژه‌های ساختمانی کیش را در قالب یک پادگان معرفی کرد و اظهار داشت: در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا؛ این کارگران اجازه خروج از پروژه‌ها را ندارند و طی معاینات صورت گرفته همه آنان در سلامتی کامل هستند.

پورزادی در همین خصوص تصریح کرد: برخی از پروژه ها با اختصاص یک ون، چهار نفر اجازه خروج  از آن پروژه را دارند که خریدهای روزانه پروژه را انجام دهند و بعد از ورود به پروژه کاملا اقدامات ضدعفونی صورت می‌گیرد و حتی این چهار نفر اجازه ارتباط با دیگر کارگران را ندارند و همچنین برخی پروژه‌ها تب‌سنجی و ضدعفونی کارگاه‌ها را به‌صورت مستمر انجام می‌دهند.

وی عنوان کرد: ضمن اینکه تلاش می‌کنیم این شیوه فعالیت را نیز در دیگر  پروژه‌های فعال در جزیره کیش اجرایی کنیم درخصوص پروژه‌های سازمانی هم این کنترل و نظارت‌ها اعمال می شود و تعدادی از حضور کارگرها را در این پروژه‌ها کاهش داده‌ایم.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو