انتصاب رییس هیات شطرنج سازمان منطقه آزاد قشم

مهرداد پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج کشور در حکمی بهزاد دژدار را به عنوان رییس هیات شطرنج منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

به گزارش فرینا، در این حکم خطاب به بهزاد دژدار آمده است: «عطف به نامه ۹۸.۱۰۰.۲۰۸۳ مورخ ۹۸.۱۱.۲۶ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و در اجرای آیین نامه هیات های ورزشی استان ها، به موجب این حکم به سمت رییس هیات شطرنج منطقه آزاد قشم منصوب می شوید».
در ادامه این حکم آمده است: «انشاالله با استعانت از درگاه ایزد متعال و بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص در جهت رشد و شکوفایی این رشته فرهنگی - ورزشی و اجرای برنامه های فدراسیون شطرنج موفق و موید باشید».
شایان ذکر است؛ این حکم توسط حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به بهزاد دژدار اهدا شد.
رییس هیات شطرنج منطقه آزاد قشم دارای 22 سال سابقه مدیریت در رشته های مختلف ورزشی و به ویژه شطرنج است. دژدار همچنین 18 سال به عنوان رییس هیات شطرنج کیش فعالیت کرده و دارای مدرک مدرس تربیت بدنی است. او همچنین به عنوان داور و مربی ملی فدراسیون شطرنج سال ها به آموزش استعدادها می پردازد. رییس هیات شطرنج منطقه آزاد قشم طی دو سال گذشته موفق به میزبانی دو دوره مسابقات استانی بوده است. همچنین در این مدت چندین مقام قهرمانی و نایب قهرمانی توسط شطرنج بازان قشم کسب شده است.
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم هم به نوبه خود انتصاب بهزاد دژدار را به عنوان رییس هیات شطرنج این سازمان شاد باش می گوید.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو