برگزاری مسابقه کتابخوانی آنلاین برای مقابله با کرونا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و پیشنهاد مسوولان برای خارج نشدن از منزل به منظور پیشگیری و درمان این بیماری، این اداره کل مسابقه کتابخوانی آنلاین را برگزار می کند.

به گزارش فرینا، علیرضا کمساری ادامه داد: این مسابقه با هدف افزایش ساعات مطالعه خانواده ها و ایجاد ارتباط میان گروه هایی از شهروندان و ساکنان قشم است که این روزها بیشتر زمان خود را در منزل سپری می کنند.
کمساری اضافه کرد: به منظور دسترسی آسان و تسهیل حضور علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه کتابخوانی، دریافت کتاب و سوالات به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت qeshm.farhang.gov.ir امکان پذیر است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، پاسخ ها و مشخصات فردی خود را تا تاریخ 6 فروردین سال آینده (1399) از طریق نرم افزار واتساپ به شماره 09301502044 ارسال نمایند.
به گفته کمساری؛ در پایان این مسابقه کتابخوانی آنلاین به پنج نفر نخست از شرکت کنندگان جوایز نقدی تعلق گرفته و برای500 شرکت کننده دیگر کتاب هایی به رسم یادگاری ارسال خواهد شد.
وی ادامه داد: همزمان با تعطیلی دانشگاه ها و مدارس سراسر کشور و در پیش بودن تعطیلات نوروز، برگزاری مسابقه کتابخوانی آنلاین به عنوان وسیله ای مؤثر برای ایجاد رغبت بیشتر و عادت دادن خانواده ها به مطالعه می تواند مفید باشد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو