برگزاری مسابقه آموزش آنلاین ویژه دانش‌آموزان کیش

با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد و اداره آموزش و پرورش کیش، مسابقه آموزش آنلاین ویژه دانش‌آموزان کیش با شعار «در خانه بمانیم جایزه بگیریم» برگزار می‌شود

به گزارش فرینا، اداره آموزش و پرورش کیش در راستای حفظ سلامت آحاد جامعه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا میان ساکنین جزیره کیش با شعار «در خانه بمانیم جایزه بگیریم» مسابقه آموزش آنلاین ویژه دانش‌آموزان جزیره کیش را برگزار می‌کند.

گفتنی است شرکت میکامال کیش نیز در مسابقه آموزش آنلاین، به دانش‌آموزانی که به‌صورت آنلاین در تمام کلاس‌های درسی شرکت می‌کنند، با انتخاب اداره آموزش و پرورش کیش از هر مدرسه برای 3 دانش‌آموز برتر جایزه اعطا میکند.

همچنین شرکت میکامال کیش اعلام کرد از میان 45 مدرسه در جزیره کیش؛ برای مدارسی که از امکانات آنلاین برای تدریس و برگزاری ادامه کلاس‌ها استفاده می‌کنند، بیست میلیون ریال جایزه در نظرگرفته است.

در این آموزش آنلاین برای 12 نفر از مدرسین با انگیزه و فعال نیز جایزه یکصدو‌بیست میلیون ریالی و برای هرکدام از ۱۳۵ دانش‌آموزی که کلاس‌های آموزش آنلاین را با موفقیت و با جدیت تمام گذرانده‌اند یک میلیون جایزه در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است دانش‌آموزان، مدرسین و مدارس برتر یکم اردیبهشت توسط اداره آموزش و پرورش کیش اعلام خواهد شد.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو