معارفه سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر منطقه آزاد کیش

طی حکمی ازسوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، علی فائقی به عنوان سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر منطقه آزاد کیش منصوب شد .

به گزارش فرینا به نقل از خبرآنلاین از منطقه آزاد کیش، علی فائقی طی حکمی از سوی غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش؛ منصوب شد. جلسه معارفه باحضور سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی و محمد پورسینا مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش؛ در سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

علی فائقی سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر منطقه آزاد کیش؛ محوریت فعالیت های دبیرخانه این شورا را پیشگیری ، مقابله با مواد مخدر و حفظ آرامش و امنیت کیشوندان و گردشگران برشمرد و گفت : در آینده نزدیک با ریشه کن شدن این مواد خانمان سوز می توانیم جزیره کیش را به عنوان الگوی جزیره پاک در سطح کشور ایران اسلامی مطرح کنیم.
فائقی در ادامه سخنان خود به آیه شریفه؛ «وَلَا تُلْقُوا بِأَیْدِیکُمْ إِلَی التَّهْلُکَةِ»، با دست خویش خود را به هلاکت نیفکنید ، اشاره داشت و خاطر نشان کرد: حفظ جان اقشار مختلف جامعه ضمن این که آرامش را در جامعه حاکم می کند باعث برقراری امنیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری نیز خواهد شد. گفتنی است در حکم صادره شده از سوی غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، خطاب به علی فائقی آمده است: پیرو موافقت دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر منطقه آزاد کیش منصوب می شوید.
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) سال «جهش تولید» نام گذاری شده است با عنایت خداوند متعال پیوسته قرین توفیق باشید.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.