پیام مدیرعامل منطقه آزاد چابهار به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  • چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399 - 07:41
  • چابهار
  • 0 دیدگاه
به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار پیامی به شرح زیر صادر کرد.

بسمه‌تعالی

"سپاه سنگر مستحکم انقلاب است"
رهبر معظم انقلاب


بی‌تردید امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح به‌عنوان نماد مقاومت و جهاد مخلصانه مظهر راستین مبارزه با تروریسم و جریانات انحرافی باصلابت و اقتدار مثال‌زدنی به پشتوانه‌ای بزرگ برای نظام و تکیه‌گاه بزرگ برای مردم تبدیل‌شده است.

حضور مخلصانه سپاه پاسداران و بسیج در حوادث غیرمترقبه‌ای همچون سیل و زلزله و ساماندهی گروه‌های جهادی برای رفع محرومیت از چهره مناطق محروم نمونه‌هایی از کارنامه درخشان سپاه در این روزهاست و اخیراً نیز در بحران کرونا در عرصه سلامت با تمامی ظرفیت‌های خود پرتوان‌تر از قبل به میدان آمده و در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم فهیم و انقلابی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد معمار کبیر انقلاب اسلامی سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبزپوشان پرافتخار و حماسه‌ساز سپاه پاسداران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

امید است در سایه اتکا به قدرت لایزال الهی و رهبری عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای عزیز این نیرویی مکتبی و مردمی بیش‌ازپیش در راستای تحقق رسالت‌های خویش موفق باشد.

عبدالرحیم کردی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو