توزیع 2 هزار بسته معیشتی از سوی شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

تأمین و توزیع 2000 بسته‌های معیشتی به ارزش شش میلیارد ریال از سوی شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مصوب شد.

به گزاش فرینا، در تکمیل اقدام‌های قبلی برای تأمین مایحتاج اقشار کم درآمد شهرستان و توزیع 5000 بسته معیشتی در پایان سال، موافقت شد 2000 بسته معیشتی دیگر تهیه و در اسرع وقت برای سایر مناطق محروم توزیع شود.
بر اساس این گزارش در راستای تعاملات شورای راهبردی صنایع پتروشیمی و شهرستان بندر ماهشهر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، جلسه‌ای با حضور مدیران عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و عملیات غیرصنعتی، فرماندار ماهشهر و مسئول قرارگاه زیستی شهرستان (فرمانده بسیج) برگزار شد.
تقبل تأمین و توزیع 2000 بسته‌های معیشتی به ارزش شش میلیارد ریال توسط شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در راستای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا شهرستان، از مصوبات این جلسه بود.
همچنین این شورا توزیع مجدد مواد ضدعفونی (آب ژاول رقیق شده) برای مصارف خانگی در مناطق محروم شهرستان را در دستور کار قرار داد.
علاوه بر این مقرر شد برای تهیه 500 هزار ماسک که پارچه آن از طریق بودجه‌های شورای راهبردی تأمین و خریداری شده است، به طریق مقتضی در اختیار تولید کنندگان ماسک در شهرستان قرار گیرد تا با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری، تولید ماسک‌های مذکور انجام پذیرد.
در این جلسه ضمن تشریح هزینه ها و اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی صنعت پتروشیمی توسط رئیس و دبیر این شورا در رفع شیوع ویروس کرونا، راهکارهای پشتیبانی و حمایت از اقشار محروم حومه شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین به جهت ساماندهی و یکپارچه سازی نیازهای تجهیزاتی شهرستان، هماهنگی های لازم بین شهرستان و صنعت انجام شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو