توزیع ۴۰۰ بسته غذایی در قالب پویش کمک‌های مومنانه در بندر امام خمینی(ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: ۴۰۰ بسته مواد غذایی در قالب پویش ملی کمک‌های مؤمنانه تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش فرینا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، عادل دریس گفت: در تأسی از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی پویش کمک‌های مؤمنانه در سراسر کشور، این اداره کل در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود با مشارکت فعالانه اقشار مختلف کارکنان نیکوکار و خداجو و همچنین شرکت‌های فعال در مجتمع بندری امام خمینی (ره) اقدام به تهیه و تأمین اقلام غذایی به منظور توزیع بین نیازمندان و مستمندان کرده است.
دریس افزود: تهیه و توزیع این بسته‌های غذایی شامل؛ برنج، روغن نباتی، رب گوجه فرنگی، حبوبات، شکر، تخم مرغ، خرما، مرغ و گوشت به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ هزار ریال است، در طول ماه مبارک رمضان به تناوب بین گروه‌های هدف خواهد یافت.
با توجه به شیوع ویروس کرونا، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دستوری مبنی بر اجرای طرح کمک‌های مومنانه و طرح مواسات شامل؛ توزیع بسته‌های غذایی و مواد بهداشتی بین خانواده‌های نیازمند، فقرا و آسیب دیدگان از این ویروس صادر نمود و بسیاری از شرکت‌ها و گروه‌های جهادی به این فرمایش رهبر انقلاب لبیک گفتند و نسبت به تهیه و توزیع این بسته‌ها اقدام کردند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو