توزیع ۵۰۰ بسته معیشت و سلامت در شهرستان جلفا 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی توسط پویش معیشت و سلامت ارس در بین اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در سطح شهرستان جلفا خبر داد.

به گزارش فرینا، محسن نریمان گفت: در راستای عمل به بیانات مقام معظم رهبری درباره ایجاد رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا، سازمان منطقه ازاد ارس بهمراه بسیاری از سرمایه گذاران منطقه و امام جمعه ارس وارد عمل شد و ۵۰۰ بسته معیشتی و کالای سلامت محور  را تهیه و در بین محرومین و نیازمندان توزیع کرد.

نریمان با تاکید بر اینکه محور اصلی این پویش بخش خصوصی است افزود: این بسته ها هر کدام  به ارزش ۶ میلیون ریال و شامل ۲۰ قلم کالا می باشد که پس از شناسایی افراد نیازمند تهیه و در بین آنها توزیع گردید.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و رکود که با شیوع ان در دنیا حاکم شد و منطقه ازاد ارس نیز از ان مستثنی نبود بسیاری از کارگران و تولید کنندگان دچار مشکل شدند که با مشارکت سازمان منطقه ازاد ارس، سرمایه گذاران و تولیدکنندگان ارس و امام جمعه شهر جلفا اقدام به راه اندازی پویش معیشت و سلامت ارس نمودند تا در این دوران به کمک افراد اسیب دیده از کرونا بپردازند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در خاتمه با اشاره به نامگداری سال جدید بنام جهش تولید خاطرنشان کرد: امسال  منطقه ازاد ارس در تهیه ملزومات مبارزه با ویروس کرونا نیز کارنامه درخشانی دارد و بسیاری از شرکتها و کارخانجات مستقر در منطقه ازاد ارس همزمان با شروع سال اقدام به تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده و شوینده و لباس های بیمارستانی جهت تامین نیاز کشور نمودند تا بتوانیم با اقدامات همه جانبه و در حد توان بر مشکلات و کمبودهای ناشی از شیوع ویروس کرونا فائق آییم.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو