مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اعلام کرد:

پهلوگیری 30 کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره) در فروردین ماه 99

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان و مدیر منطقه ویزه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) از پهلوگیری 30 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در یک ماهه نخست امسال در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس درباره انتقال کالاهای اساسی از مجتمع بندری امام (ره)، گفت: به منظور تسریع در روند خروج کالاهای اساسی مورد نیاز کشور و کمک به تنظیم بازار اقلام پرمصرف در ماه مبارک رمضان، یک میلیون و 423 هزار و 405 تن کالای اساسی از انبارهای نگهداری کالا بارگیری و از طریق ناوگان ریلی و جاده‌ای به اقصی نقاط کشور توزیع شد.
دریس افزود: از ابتدای سال جاری تا اوایل اردیبهشت ماه، 30 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره) پهلوگیری کرده و بیش از یک میلیون و 749 هزار تن انواع کالا از جمله انواع نهاده‌های دامی تخلیه شده است.
وی با اشاره به تخلیه و توزیع سریع گندم در مبادی مصرف، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا اوایل اردیبهشت ماه، 11 فروند کشتی حامل گندم در بندر امام خمینی (ره) پهلو گرفته است.
یادآوری می‌شود، تخلیه انواع کالاهای غیرنفتی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) در فروردین ماه سال جاری با 15 درصد رشد به بیش از یک میلیون و 791 هزار تن رسید.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو