در راستای ارائه خدمات غیرحضوری به مراجعه‌کنندگان صورت گرفت؛

تبدیل بالغ بر چهل هزار پرونده حقوقی به اسناد دیجیتالی

مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در مرحله ورود اطلاعات و اسکن بالغ بر 40 هزار برگ پرونده حقوقی هستیم تا بتوانیم تمام اسناد مالکیت فیزیکی را به اسناد دیجیتالی تبدیل کنیم که این اقدام مهم یکی از نتایج خوبی است که می‌تواند در این مجموعه تحقق یابد.

به گزارش فرینا، محمود افتاده،  از راه‌اندازی نرم‌افزار حوزه‌های دعاوی، قراردادها، نقل و انتقالات، املاک و مستغلات تا پایان مرداد سال جاری خبر داد و افزود: درحال‌حاضر اداره ثبت شرکت‌های این مدیریت با بهره‌گیری از سیستم سامانه‌ای به‌صورت غیرحضوری به متقاضیان خدمات ارائه می‌دهد.

افتاده با اشاره به هدفگذاری و رویکرد این مدیریت برای تدوین برنامه‌های آتی به‌منظور گره‌گشایی از مشکلات پرونده‌های حقوقی گفت: براساس اولویت‌بندی‌ها در مرحله نخست مذاکره و بعد مصالحه و درنهایت در چهارچوب‌های قانونی و با شناسایی راه کارهای حقوقی برای حل موضوعات پرداخته می‌شود و در غیراین‌صورت به سیستم مراجع قضایی مراجعه خواهیم کرد.

وی افزود: خوشبختانه با این رویکرد و سیاست‌گذاری‌های صورت گرفته و با استفاده از ظرفیت‌های موجود در طول دو سال گذشته تعداد اندکی از پرونده‌های حقوقی منتج به مراجع قضایی شده است.

مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد: برای تحقق اهداف و برنامه‌های تدوین شده نسبت به ارتقای تخصص و مهارت‌های نیروی انسانی در این مجموعه توجه ویژه‌ای شده است.

گفتنی است؛ مدیریت حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش توسط پنج اداره شامل: اداره‌های دعاوی، قراردادها، نقل و انتقالات، املاک و مستغلات و اداره ثبت شرکت‌ها به متقاضیان خدمات شایسته‌ای را ارایه می‌دهند.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.