عبدالرحیم کردی:

قدس و مسجدالاقصی سمبل اتحاد مسلمین و اصالت تمدن اسلامی است

  • شنبه 3 خرداد 1399 - 08:20
  • چابهار
  • 0 دیدگاه
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه قدس و مسجدالاقصی سمبل اتحاد مسلمین و اصالت تمدن اسلامی است، گفت: تلاش برای به انجام رساندن فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد با صهیونیستها برای همه مردم ایران اسلامی واجب است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار عبدالرحیم کردی در آستانه‌ی فرارسیدن ایام الله قدس افزود: بیش از نیم قرن از اشغالگری، کشتار و تجاوزگری به مردم از جمله کودکان و زنان بی‌دفاع توسط رژیم منحوس و جعلی اسرائیل در سایه سکوت نهادهای بین‌المللی و حمایت برخی حکومت‌های خودفردخته می‌گذرد.

کردی معامله قرن و طرح الحاق کرانه باختری و تغییر پایتخت اشغالگران با حمایت ترامپ به قدس را اوج وقاحت صهیونیست‌ها دانست و اضافه کرد: نیت رژیم صهیونیستی از این طرح حذف موجودیت فلسطین و هویت‌زدایی از نخستین قبله مسلمانان است.

وی از فعالین اقتصادی منطقه و کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار خواست همگام و همراه با اقشار جامعه در آستانه روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

با تاکید بر میثاق و وفاداری با اندیشه‌های ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری امسال با حضور پررنگ در فضای مجازی روز قدس را با تمام قوا و با اقتدار همیشگی، فریاد بزنیم.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو