در دیدار نماینده بندر انزلی با روزبهان تاکید شد؛

لزوم هم افزایی همه نیروهای استانی، بر نقش منطقه آزاد انزلی به عنوانِ موتور محرک توسعه گیلان

احمد دنیامالی،نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با محمدولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار داشته و دو طرف با تأکید بر لزوم هم افزایی همه نیروهای استانی، بر نقش منطقه آزاد انزلی به عنوانِ موتور محرک توسعه گیلان تصریح شد.

به گزارش فرینا، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست با بیان روند فعالیت‌های توسعه ای منطقه متبوع خود و اقبال دولت هایی چون روسیه،هند و چین در بهره برداری از ظرفیت‌های این منطقه، اظهار داشت: منطقه آزاد انزلی در سال گذشته موفق به جذب حجم سرمایه گذاری ۶۱ میلیون دلاری خارجی و ۱۲۹۰ میلیارد تومانی داخلی شده و استقبال گسترده سرمایه گذاران منجر به در دستور کار قرار گرفتن احداث شهرک صنعتی ناحیه ۳ به منظور توسعه فضاهای تولیدی منطقه شده است.

روزبهان با اشاره به توانمندی های نمایندگان استان اظهار داشت که با همکاری بیشتر در مسیر تقویت منطقه و استان جهت دستیابی به جایگاه مورد نظر گام برداریم.

نماینده بندر انزلی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در انتقادات صورت گرفته علیه مناطق آزاد به مشکلاتی همچون‌ تحریم، تعارضات ایدئولوژیک کشورمان و تفاوت مدل ایجاد مناطق آزاد کشورمان با سایر نقاط جهان توجه نمی شود افزود: منطقه آزاد انزلی از قابلیت ها و توانمندی های متنوعی برخوردار می باشد و اعلام آمادگی نمود که پشتیان راهبردهای کلان منطقه آزاد انزلی جهت تسهیل و تسریع در دست یابی به اشتغالزایی، درآمدزایی، تولید و صادرات بیشتر خواهیم بود.

گفتنی است در این جلسه که برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی نیز حضور داشتند دو طرف به بیان نظرات کارشناسی خود درخصوص بخش های مختلف منطقه پرداختند

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو