توانمندسازی دانشجویان، دانش‌آموزان و افراد جویای کار منطقه آزاد اروند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان با اشاره به عملی کردن تفاهم‌نامه میان این اداره‌کل و سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: این تفاهم‌نامه برای توانمندسازی همه افراد جویای کار، شاغل، دانشجویان، دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان منطقه آزاد اروند است.

به گزارش فرینا، عبدالنبی سواعدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان منطقه آزاد اروند، اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در راستای تربیت نیروی ماهر، توانمندسازی گروه‌های هدف، توسعه و کارآفرینی است که برای عملی کردن آن یک نشست تخصصی برگزار شد و در صورت اجرایی شدن، شاهد تحول خوبی در منطقه آزاد اروند خواهیم بود.
سواعدی با اشاره به اینکه منطقه آزاد اروند از نظر اشتغال ظرفیت بسیار خوبی دارد، ادامه داد: یکی از مفاد این تفاهم نامه راه اندازی دپارتمان‌های تخصصی، مهارت آموزی و ایجاد اشتغال است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان بیان کرد: در این راستا برای توانمندسازی دانشجویان، در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به دنبال راه اندازی آموزش‌های مهارتی ساحل و دریا هستیم چرا که بستر مناسب در این منطقه فراهم است.
سواعدی افزود: این تفاهم‌نامه برای توانمندسازی همه افراد جویای کار، شاغل، دانشجویان، دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان منطقه آزاد اروند است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.