حذف مالیات بر ارزش افزوده قبوض تلفن محدوده ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از حذف هزینه مالیات بر ارزش افزوده قبوض تلفن های محدوده منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش فرینا، محسن نریمان طی نشستی که با مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی داشت با تاکید بر حذف هزینه مالیات بر ارزش افزوده قبوض تلفن گفت: در راستای اعمال مزیت ها و مشوق های قانونی چگونگی اداره مناطق آزاد و بر اساس بخش نامه فیمابین با سازمان امور مالیاتی، قبوض مشترکین تلفن محدوده منطقه آزاد ارس مشمول مالیات بر ارزش افزوده نیستند که ضروری است این مورد بررسی و از قبوض مورد نظر حذف گردد.

نریمان در ادامه به لزوم تسریع در روند اجرای طرح فیبر نوری مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس اشاره کرد و افزود: بر اساس توافقات انجام گرفته در خصوص ایجاد ارتباط دیتای سازمان با مرکز نوردوز از طریق فیبر نوری، تهیه فیبر نوری توسط سازمان منطقه آزاد ارس و هزینه اجرا و نگهداری آن بر عهده شرکت مخابرات آذربایجان شرقی است.

عدم پوشش مناسب تلفن همراه در برخی مسیرهای منطقه آزاد ارس از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود که مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی در این خصوص با اشاره به وظایف سازمان تنظیم مقررات رادیویی گفت: با توجه به اینکه سازمان تنظیم مقررات رادیویی موظف به پایش سرویس دهی اپراتورها می باشد مقرر گردیده است این پایش در سطح منطقه آزاد ارس به صورت لحظه ای در اختیار شرکت مخابرات قرار بگیرد و این شرکت نسبت به رفع نواقص موجود اقدام نماید.

یوسف شکوری در ادامه گفت: تقویت آنتن هایBTS در محدوده منطقه آزاد ارس بویژه سه راهی روستای شجاع را در دستور کار قرار می دهیم که اجرای آن باعث افزایش کیفیت سرویس در محدوده ارس و ساختمان معلونت اقتصادی خواهد شد.

اتصال ساختمان معاونت اقتصادی به سایت اداری از طریق فیبر نوری از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود که با توجه به اینکه نیاز به ارتباط پایدار است مقرر شد بر اساس اعلام نیازهای سازمان منطقه آزاد شرکت مخابرات آذربایجان شرقی سرویس مورد نظر را به ارس ارائه نمایند.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو