تعامل سازنده سازمان منطقه آزاد کیش با بیمه ایران معین در قالب ایده های نو

مدیر عامل بیمه ایران معین و اعضای هیات مدیره در سفر به جزیره کیش ضمن دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به بیان مسایل مختلف پرداختند . 

به گزارش فرینا، در این نشست داریوش محمدی با بیان اقدامات انجام  شده بیمه ایران معین در منطقه آزاد کیش افزود: تعامل سازنده این سازمان با شرکت بیمه ایران معین در قالب طراحی و اجرای ایده های نو برای بهبود کیفیت خدمات به بیمه گذاران از مهمترین برنامه های این شرکت است. 

در ادامه این نشست محمدی نقش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در توسعه و افزایش ضریب نفوذ بیمه را مهم ارزیابی کرد و گفت: ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات بیمه ای به شهروندان و کیشوندان از رسالت های شرکت بیمه ایران معین در کیش است.
وی با اشاره به نقش مهم صنعت بیمه درتوسعه مناطق آزاد تصریح کرد: جزیره کیش با ظرفیت های بالا در تولید و حضور فعالان بزرگ اقتصادی در حوزه های مختلف از فرصت ویژه ای برای سرمایه گذاری در کشور برخوردار شود، این ظرفیت می تواند فرصت مناسبی برای گسترش همکاری های بین صنعت بیمه و منطقه آزاد کیش باشد.
مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین گفت: در آینده نزدیک با انعقاد تفاهم نامه ای سه جانبه فیمابین سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت بیمه ایران معین و یکی از بانکهای کشور، بیمه گذاران می توانند از تسهیلات قرض الحسنه خرید بیمه نامه این شرکت بهره مند شوند. 
گفتنی است؛ با توجه به این که شرکت بیمه ایران معین با تایید و تاکید سهامدار عمده قصد برای ورود به بازار سرمایه را دارد افزایش سرمایه شرکت در دستور کار جدی قرار دارد و  این مهم به عنوان یک امتیاز برای جزیره کیش محسوب می شود.
همچنین در این دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تشکر از خدمات ارزنده بیمه ایران معین در جزیره کیش گفت: تعامل و همکاری مشترک میان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت بیمه ایران معین در قالب ایده های نو فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذاران توانمند در این منطقه است.
غلامحسین مظفری افزود: با بهره گیری از ظرفیت های بین المللی موجود، فرصت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش به عنوان یک الگو به سرزمین اصلی تسری می یابد. 
مظفری در همین خصوص بر لزوم اهمیت هوشمند سازی ارائه خدمات به مشتریان با محوریت توسعه شهر هوشمند کیش اظهار داشت: با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های جزیره کیش، می توان در راستای ارائه خدمات شایسته به مشتریان گام های موثری را در این منطقه برداشت.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.