با سرمایه گذاری مپنا؛

بزرگترین مرکز نگهداری و تعمیرموتور هواپیما در پیام راه اندازی می شود

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با سرمایه گذاری مشترک گروه صنعتی مپنا و منطقه، بزرپ ترین مرکز نگهداری و تعمیر موتور هواپیما (MRO) در پیام راه اندازی می شود.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق در جریان بازدید مدیرعامل گروه صنعتی مپنا از این منطقه با اشاره به ظرفیت های منطقه در زمینه تعمیرهواپیماها افزود: با توجه به قابلیت های ویژه مپنا در بخش تعمیر موتورهواپیما، مجوز و سابقه هایی که در این زمینه دارد و اینکه از نظر تامین و تعمیر این قطعات در تحریم هستیم، با سرمایه گذاری مشترک گروه صنعتی مپنا و منطقه، بزرگترین مرکز نگهداری و تعمیر موتور هواپیما (MRO) در پیام راه اندازی می شود.
ثناگو مطلق اضافه کرد: تولید مایحتاج الکترونیکی از جمله باطری و انجام فعالیت های بین المللی در منطقه از دیگر برنامه هایی است که در برنامه های همکاری منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با شرکت مپنا خواهد بود.

با توافق مپنا و پیام ظرفیت تامین برق در منطقه ویژه پیام چند برابر می شود

وی در ادامه به افزایش تولید برق در منطقه اشاره کرد و گفت: همچنین در زمینه تولید برق با هدف مرتفع ساختن مشکل سرمایه گذارانی که نیاز به برق بیشتری برای توسعه فعالیت هایشان دارند از طریق شرکت مپنا تامین خواهد شد.

مپنا آماده سرمایه گذاری در حوزه صنعت آی سی تی است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مجموعه مپنا به عنوان بزرگ ترین شرکت در کشور در زمینه داخلی و بین المللی و در بخش های متنوع از جمله تولید برق، خدمات پشتیبانی نیروگاه، صنعت هوانوردی وتعمیرات موتور هواپیما پشتوانه  و فعالیت های خوبی دارد.
ثناگو مطلق افزود: همچنین با توجه به  فعالیت های مناسب مپنا در بخش آی.سی.تی به عنوان پروتکل پیام برای توسعه، این شرکت آماده سرمایه گذاری در این بخش و تولید سخت افزاری و نرم افزارهای وابسته به آن، در منطقه ویژه اقتصادی است.
وی گفت: با توجه به همراهی و همکاری پیام به عنوان منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاهی در 2 زمینه هوانوردی و مسایل اقتصادی این امکان فراهم شده و مذاکراتی صورت گرفته که طی هفته های آینده منجر به تفاهم نامه مشترک می شود.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود: فعالیت و خدمات مپنا در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با رعایت الزامات زیست محیطی انجام خواهد شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو