ارائه تسهیلات یکصد میلیون ریالی خرید بیمه نامه در منطقه آزاد ماکو

منطقه آزاد ماکو با برخورداری از ظرفیت های اقتصادی قابل توجه و امکانات زیربنایی مناسب، فرصت های قابل توجهی را پیش روی سرمایه گذاران فراهم کرده است که این ظرفیت می تواند فرصت مناسبی برای گسترش همکاری های بین صنعت بیمه و مناطق آزاد فراهم کند. از این رو مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ایران معین در دومین سفر خود به مناطق آزاد کشور، طی سفر به ماکو با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به دیدار و گفتگو پرداختند. 

به گزارش فرینا به نقل از روابط عمومی بیمه ایران معین، مدیرعامل بیمه ایران معین ضمن بیان اهم فعالیت های این شرکت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان بزرگترین و قوی ترین شرکت بیمه مناطق آزاد کشور، بر توسعه و بهبود ارائه خدمات متنوع بیمه ای در این مناطق تاکید کرد. 
داریوش محمدی اظهار داشت: بیمه ایران معین با رویکردی متفاوت و ارائه طرح های نوین بیمه ای آمادگی دارد بهترین و با کیفیت ترین خدمات خود را به عنوان بزرگترین بیمه گر مناطق آزاد به بیمه گذاران این حوزه ارائه کند. 
محمدی با اشاره به افزایش سرمایه این شرکت به 4 هزار میلیارد ریال افزود: سرمایه بالا، سهم نگهداری مطلوب در ریسک های پذیرش شده و تداوم سطح توانگری یک، شرکت بیمه ایران معین را در ردیف 5 شرکت برتر و توانمند صنعت بیمه قرارداده است. 
وی خاطر نشان کرد: بیمه ایران معین مصمم است تا محصولات جدید بیمه ای و متناسب با نیازهای منطقه، با تسهیلات و امکانات ویژه را خلق و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
مدیرعامل بیمه ایران معین با بیان اینکه بیمه ایران معین بازوی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی در بحث توسعه است گفت: طی تفاهم نامه بیمه ایران معین و بانک قرض الحسنه مهر ایران،‌ بیمه گذاران و‌ مشتریان مستقر در منطقه آزاد ماکو می توانند از تسهیلات قرض الحسنه خرید بیمه نامه تا سقف یکصد میلیون ریال با باز پرداخت ۱۲ ماهه بدون سود و کارمزد، بدون نیاز به ضامن و پیش پرداخت و نیز بدون مراجعه به بانک استفاده نمایند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو هم در این نشست گفت: بیمه ایران معین به پشتوانه خدمات قابل قبول در سال های اخیر و نیز سابقه دیرینه و‌ ممتاز بیمه ایران در مناطق آزاد، می تواند نیازهای بیمه ای منطقه را پوشش داده و اطمینان و آسودگی خاطر فعالان این حوزه را تامین کند . 
محمدرضا عبدالرحیمی، با اشاره به نقش مناطق آزاد در تقویت اقتصاد ملی و پیوند آن با اقتصادهای منطقه و بین الملل افزود: استفاده از ظرفیت صنعت بیمه در روند توسعه اقتصادی با ارتقای کیفیت ارایه خدمات و افزایش رضایتمندی ساکنان و سرمایه گذاران مهم است و باید بیمه های تخصصی مناطق آزاد سهل تر، متفاوت تر، با کیفیت تر و با دارا بودن عناصر تمایز کننده رقابتی به ارائه خدمات در مناطق آزاد بپردازند.
در پایان این نشست، بر استفاده مناسب از ظرفیت ها و توانمندی های طرفین تاکید شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو