ایجاد یک هزار فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف خدمات رسانی هر چه بیشتر به واحدهای تولیدی در این منطقه گفت: اقدامات صورت گرفته موجب شد تا سال گذشته یک هزار فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی ایجاد شود.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق در پنجاه ونهمین جلسه کارگروه تخصصی دولت متشکل از نمایندگان شرکت های تابعه وزارت ارتباطات، فناوری و اطلاعات که باهدف ادامه بررسی پیش نویس قانون جامع خدمات پستی فصل مربوط به خدمات پست هوایی برگزار شد افزود: سال گذشته به اندازه تمام دوران فعالیت های منطقه جذب سرمایه گذاری و واگذاری زمین داشتیم، به نحوی که بیش از 10 هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی جذب شده است .
ثناگو مطلق با بیان اینکه ارائه خدمات به حوزه صنعت و تولید به خصوص در بخش آی.سی.تی ازجمله برنامه های منطقه ویژه است گفت: یکی از مناطقی که در کشور برای فعالیت و استقرار شرکت های فعال در حوزه آی.سی.تی مصوب شده منطقه ویژه اقتصادی پیام است که به همین منظور در سال گذشته و امسال تلاش های زیادی با هدف توسعه زیر ساخت ها برای استقرار اصلی ترین شرکت های فعال در این بخش در منطقه صورت گرفت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به درخواست تغییر اساسنامه شرکت پست و مخابرات پیام در هیات دولت اشاره کرد و افزود: با توجه به ماهیت و ماموریتی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای این مجموعه در نظر گرفته، یکی از درخواست ها این بوده که تصویب این تغییرات به هیات دولت سپرده شود.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ادامه داد: هم اکنون تغییرات اساسنامه شرکت باید در مجلس شورای اسلامی مصوب شود که این مساله زمان بر بوده و به همین منظور یکی از درخواست ها این است که این تغییرات در هیات دولت بررسی و مصوب شود.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو