افتتاح کتابخانه «کار و اندیشه» در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از افتتاح کتابخانه «کار و اندیشه» در این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد و گفت: ارتقای سرانه مطالعه و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی را به جد دنبال می‌کنیم.

به گزارش فرینا به نقل از شبکه خبری ایرانیان، «سعید خادمی پور» در تشریح خبر افتتاح کتابخانه «کار و اندیشه» بیان داشت: در عصری که فرهنگ مصرفی بر جامعه غالب شده است و فضای مجازی زمان زیادی را از انسان‌ها اشتغال می‌کند، باید روزانه زمان مناسبی را برای مطالعه در نظر گرفت چرا که جامعه‌ای بدون مطالعه از پیشرفت جا می‌ماند.
خادمی پور گفت: با نگاهی ساده به آمار کشورهای پیشرفته به خوبی متوجه می‌شویم که میزان مطالعه مردم آن سرزمین نسبت به دیگر کشورها بسیار بیشتر است و رفاه عمومی با سرانه مطالعه نسبت مستقیمی دارد.
وی تاکید کرد: در واحد روابط عمومی منطقه ویژه خلیج فارس با عارضه‌یابی مسائل اجتماعی و احصا کمبودها در حوزه‌ی فضای فرهنگی بر آن شدیم تا با راه اندازی کتابخانه «کار و اندیشه» تاثیری هر چند کوچک در جامعه صنعتی غرب بندرعباس داشته باشیم.
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: این کتابخانه که در سایت جنوبی و با حمایت مستقیم مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس راه اندازی تاسیس شده که علاقمندان به کتابخوانی را به هم پیوند زده است.
خادمی پور عنوان کرد: در نظر داریم بعد از اتمام بیماری همه‌گیر کووید 19 برنامه های متنوعی برای تشویق و ترغیب همکاران به کتابخوانی برگزار کنیم.
شایان ذکر است؛ در کتابخانه کارواندیشه آثاری از نویسندگان ایرانی و خارجی در زمینه رمان، داستان، روانشناسی، فلسفه موجود است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو