مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

آغاز عملیات اجرایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی درگهان / زیباسازی فضای روستایی شروع شد

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات اجرایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی شهر درگهان و زیباسازی فضای روستاهای تحت پوشش این مدیریت خبر داد.

به گزارش فرینا، امیر سلکی با اشاره به اولویت‌های اجرایی این مدیریت برای تأمین آسایش روانی شهروندان و امنیت فیزیکی محلات شهر عنوان داشت: پروژه ساخت پنج نوع کانال برای جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی از نقاط حادثه‌خیز و مختلف سطح شهر درگهان آغاز شد.
سلکی گفت: ساخت این کانال‌ها آمادگی ما را برای مقابله با سیلاب‌های ناشی از بارندگی‌های شدید افزایش می‌دهد.
وی افزود: عملیات زیباسازی میدان‌های شهر درگهان و روستای هلر هم‌زمان با زیباسازی محوطه زندان روستای هلر نیز درراستای ارتقا فضاهاي شهري در دست اجراست.
مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم با تأکید بر این مطلب که امروزه  فضاهاي شهري فقط مسير تردد هستند و كمتر پاسخگوي نيازهای بصری، روانی  و اجتماعی انسان می‌باشند افزود: تلاش ما برای ایجاد فضایی مملو از آسایش عمومی و آرامش خاطر برای افرادی است که در این شهر زندگی می‌کنند و ما در قبال آن‌ها مسئولیت داریم.
سلکی همچنین به موقعیت گردشگری این منطقه اشاره کرد و گفت: شاخصه‌هاي بصري محیط شهری و روستایی به ایجاد جذابیت و جلب‌توجه گردشگران نیز کمک کرده و با به وجود آوردن عرصه‌هاي خلاقانه در ثبت خاطرات شاد و درنتیجه معرفی بیشتر جزیره مؤثر خواهد بود.
شایان ذکر است، درگَهان در 20 کیلومتری غرب شهر قشم یکی از مهم ترین شهرهای تجاری جنوب کشور بوده  که همه ساله پذیرای موج جمعیتی است که با هدف خرید کالا از نقاط مختلف کشور به این شهر سفر می کنند.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو