رشد ٨٥ درصدی راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در فاز چهارم پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: راه اندازی و ایجاد شبکه آب و فاضلاب در پهنه های 2 و 7 فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکنون حدود ٨٥درصد رشد داشته است.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق افزود: با هدف افزایش زیر ساخت ها در فاز چهارم منطقه برای استقرار صنایع، یکی از اقدامات راه اندازی شبکه آب و فاضلاب بوده که به همین منظور اقداماتی از جمله احداث مخزن بتنی 500 متر مکعبی به همراه ایستگاه پمپاژ، احیای خطوط لوله شبکه آب و جمع آوری فاضلاب برای پهنه های 2 و هفت این فاز اجرایی شده است.
ثناگو مطلق با بیان اینکه طراحی ایجاد شبکه آب و فاضلاب در مابقی نواحی فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام انجام شده خاطر نشان کرد: پس از خاکبرداری امکان راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در مابقی نواحی این فاز وجود دارد.
وی با اشاره به توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در طرح جامع، چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به نخستین قطب فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور تبدیل می شود.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ادامه داد: عملیات عمرانی بزرگ ترین وچهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز به مساحت ١٦٥ هکتار و در هفت پهنه آغاز که تا کنون زیر ساخت های ۲ پهنه آماده سازی و به صورت کامل به سرمایه گذاران واگذار شده است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو