پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز

پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی با آزمون اختصاصی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش فرینا، رییس پردیس‌های دانشگاه تبریز گفت: پردیس بین‌المللی ارس این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399از بین داوطلبان داخلی و خارجی در 62 رشته کارشناسی ارشد و 42 رشته دکتری در گروه‌های تحصیلی فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی دانشجو خواهد پذیرفت.
سیّد صمد حسینی افزود: پذیرش نهایی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد صرفاً بر اساس بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی بوده و در مقطع دکتری از طریق آزمون اختصاصی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی که 28 شهریور امسال برگزار خواهد شد جذب می‌شوند.
مشاور رییس دانشگاه تبریز و رییس پردیس‌های دانشگاه بیان کرد: محتوای آموزش دوره مطابق با برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز بوده و این پذیرش بر اساس مجوزهای شماره 2/22/95086 و 22854 مورخه 27/05/1399 بوده و برای دانشجویان علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی، تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه 4% در بدو ورود در نظر گرفته‌شده است.
حسینی گفت: داوطلبان از اول شهریورماه لغایت 21 شهریور سال جاری مهلت‌دارند تا با مراجعه به سایت اینترنتی پردیس‌های دانشگاه به نشانی arasp.tabrizu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده رشته‌های تحصیلی به وب‌سایت پردیس‌های دانشگاه تبریز مراجعه و یا با شماره 04133392434 تماس حاصل فرمایند.
هم‌اکنون بیش از دو هزار نفر دانشجو در کلیه رشته‌های تحصیلی دایر در دانشگاه تبریز در مقاطع تحصیلات تکمیلی در پردیس بین‌المللی ارس ـ جلفا و پردیس دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو