با حضور مشاور رییس جمهور؛

بازدید از پروژه پالایشگاه شرکت پارس بهین پالایش نفت قشم

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه پالایشگاه نفت خام فوق سنگین برای تولید قیرشرکت پارس بهین پالایش نفت قشم بازدید و با دست اندرکاران این پروژه گفت و گو کرد.

به گزارش فرینا، مرتضی بانک و هیات همراه روز چهارشنبه با حضور در محل این پروژه اشتغال بیش از یک هزار و 100نفر را در این پروژه دلیلی بر اشتغالزا بودن پروژه های نفتی دانست و گفت: با آغاز بهره برداری از این پروژه نیز افزون بر 250نفر به صورت ثابت در این پروژه مشغول کار می شوند که بطورمحسوس در افزایش نرخ اشتغال در جزیره قشم تاثیرگذار خواهد بود.

او با تقدیر از مدیریان و کارکنان این پروژه که تاکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، سرمایه گذاری 133 میلیون یورویی بخش خصوصی را در این پروژه مایه مباهات خواند و از همکاری تنگاتنگ بخش خصوصی با دولت هم تقدیر کرد. 

گفتنی است؛ پروژه پالایشگاه نفت خام فوق سنگین برای تولید قیرشرکت پارس بهین پالایش نفت قشم با ظرفیت تولید روزانه 35هزار بشکه قیر توسط شرکت پارس بهین پالایش نفت قشم از سال 1392شروع شده است.

مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و هیات همراه  صبح چهارشنبه برای شرکت در آیین های بهره برداری، کلنگ زنی و بازدید از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی وارد جزیره قشم شد و از سوی حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و امام جمعه شهرستان مورد استقبال قرار گرفت. 

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو