مشاور رییس جمهور در جلسه شورای معاونین سازمان منطقه آزاد قشم:

اجرای برنامه ها در قشم با حفظ وحدت و ایجاد شفافیت به نتیجه رسیده است

جلسه شورای معاونین سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

به گزارش فرینا، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این جلسه با تقدیر از زحمات مستمر و نتیجه بخش مجموعه منطقه آزاد قشم طی سال های گذشته در این جزیره، بیان کرد: عزم و اراده جدی و حرکت مستمر برای عملی شدن برنامه ها و طرح های پیش بینی شده در قشم با حفظ وحدت و یکپارچگی و ایجاد شفافیت در فعالیت ها به نتیجه رسیده است.

مرتضی بانک تصریح کرد: تقویت اقتصاد محلی و حرکت به سوی توسعه پایدار و متوازن در تمامی نقاط جزیره قشم یکی از مهمترین برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم بوده است که خوشبختانه طی سال های گذشته این روند با سرعت خوبی اجرایی شده است.

او ادامه داد: ایجاد اشتغال پایدار در جزیره قشم نیز یکی دیگر از اهداف مهمی بوده است که امروز و با توجه به نرخ بیکاری 4.6 در جزیره قشم می توانیم بگوییم که این هدف تا اندازه زیادی عملیاتی شده است.

براساس این گزارش، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های اقتصادی، عمرانی، گردشگری و سرمایه گذاری های انجام شده طی سال های گذشته از دوران مدیریت خود ارائه کرد.

ارائه گزارشی درباره پروژه های قابل افتتاح توسط ریاست جمهوری؛ همچنین توضیحاتی پیرامون 100 پروژه بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد قشم تا پایان دولت تدبیر و امید و معرفی 28 پروژه جدید اقتصادی و اعلام برنامه های پیش بینی شده جهت برگزاری همایش اقتصادی درگهان در مسیر توسعه، گوشه دیگری از صحبت های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه شورای معاونین این سازمان با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور بود.

همچنین در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم ضمن خیر مقدم؛ از زحمات و تلاش های شبانه روزی صورت گرفته توسط سازمان منطقه آزاد قشم با هدف بهبود کیفیت زندگی و وضعیت اقتصادی ساکنان جزیره قشم قدردانی کرد.

گفتنی است؛ مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و هیات همراه  در سفر یک روزه به منطقه آزاد قشم در آیین های بهره برداری، رونمایی و از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی جزیره قشم  بازدید کرد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو