عشایر از ذخایر عظیم و پایان ناپذیر انقلاب هستند

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عشایر جزو ذخایر انقلاب اسلامی هستند از این رو مسوولان باید نسبت به این قشر احساس مسوولیت کنند.

به گزارش فرینا، سردار سرتیپ پاسدار علی تنگسیری در نخستین همایش نقش عشایر در دفاع مقدس که در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد اظهار داشت: مردم خوزستان به ویژه عشایر غیور و مرزدار این استان در برخی عملیات‌های نظامی دوران دفاع مقدس که در حوزه این استان انجام شد، نقش محوری و اساسی داشتند.

وی افزود: جامعه سلحشور عشایری همواره از پیشگامان تحقق آرمان های انقلاب بوده و در تبعیت از ولایت فقیه و رهبری و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی حضور چشمگیر و تحسین برانگیزی داشته‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به همراهی عشایر خوزستان در طول دوران انقلاب اسلامی گفت: عشایر بعنوان مرزبانان این کشور در دفاع مقدس دوشادوش رزمندگان در عملیات‌های مختلف جانفشانی کردند.

سردار پاسدار تنگسیری گفت: عشایر دلاور این مرز و بوم در هشت سال جنگ تحمیلی شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند و نشان دادند همواره و در همه حال حامی نظام و انقلاب اسلامی ایران هستند، آنها شهید دادند تا انقلاب و اسلام زنده بماند.

وی اتحاد و همدلی را رمز موفقیت نظام در همه عرصه‌ها عنوان کرد و افزود: همبستگی که در عشایر در همسویی با نظام و انقلاب وجود دارد نماد عینی این وحدت است.

وی راه حفظ انقلاب و دستاوردهای آن را در گرو تبعیت از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: تا مادامی که عمل به فرامین رهبری و حرکت در مسیر رهنمودها و اندیشه‌های ایشان سرلوحه کار آحاد ملت باشد، هیچ آسیب، گزند و تهدیدی متوجه کشور نخواهد شد.

سردار تنگسیری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اساسی‌ترین وظیفه مسوولان، حل مشکلات اقتصادی مردم است افزود: مسوولان بخصوص دولتمردان با درایت و برنامه‌ریزی مدون به دنبال چاره‌جویی حل نیازهای مردم باشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هدف دشمن توطئه است و سعی دارد میان مردم و مسوولان فرافکنی ایجاد کند و باید در این زمینه هوشیار باشیم.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی بسیار غنی است و دشمن توانایی از پا درآوردن ما را ندارد، همانگونه که دشمن در هشت سال دفاع مقدس برابر ما زانو زد اکنون نیز زانو خواهد زد، ما در آب‌های خلیج فارس و هرجای دیگری آماده مقابله با دشمن هستیم.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو