تخصیص بسته های حمایتی به سرمایه گذاران حوزه گردشگری ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تخصیص بسته های حمایتی به هتلداران و سرمایه گذاران حوزه گردشگری منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش فرینا، محسن نریمان در نشستی که با حضور انجمن هتلداران ارس و اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد ضمن قدردانی از همکاری متعهدانه هتلداران ارس در رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی گفت: با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و رکود بی سابقه در حوزه گردشگری مصمم به حمایت از سرمایه گذاران حوزه گردشگری ارس هستیم.
نریمان با اشاره به تصویب بسته های حمایتی توسط هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس، اطمینان داد:  کماکان حمایت های لازم را از سرمایه گذاران این حوزه در منطقه آزاد ارس خواهیم داشت و در همین راستا چند بسته تشویقی و حماتی اعم از وام های کم بهره برای فعالین این حوزه در نظر گرفته شده است. 

وی ضمن تاکید بر جایگاه و اهمیت ویژه صنعت هتلداری در حوزه گردشگری به تبعات ناشی از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و متذکر شد: منطقه آزاد ارس با دارا بودن تمامی فاکتورهای گردشگری فرهنگی، تاریخی طبیعی مقصد مناسبی برای گردشگران محسوب می شد که با شیوع کرونا آسیب های جبران ناپذیری بر این صنعت وارد شده و همین امر ضرورت چاره اندیشی موثر برای جبران خسارات وارده به این حوزه را دوچندان می کند. 

در ادامه این نشست اعضای انجمن هتلداران ارس مشکلات مربوط به این انجمن که از بحران کرونا متحمل شده اند را عنوان نمودند.
همچنین در این نشست فاطمه منیری مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سازمان گزارشی از عملکرد این مدیریت را ارائه نمود.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو