مدیرعامل منطقه آزاد قشم در دیدار با مدیرعامل برق منطقه ای استان هرمزگان مطرح کرد؛

نگرانی در زمینه تولید برق در جزیره قشم وجود ندارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با پیشرفت های خوبی که در زمینه احداث نیروگاه های جدید در جزیره صورت گرفته، نگرانی خاصی در حوزه تولید برق در قشم وجود ندارد.

 به گزارش فرینا، حمیدرضا مومنی در جلسه با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان اظهار کرد: تامین برق مورد نیاز برای واحدهای تولیدی و صنعتی و همچنین مصرف کنندگان خانگی یکی از اولویت هایی است که به دنبال اجرای آن هستیم.
مومنی ادامه داد: تولید هم زمان آب و برق در جزیره یکی از سیاست های مهم سازمان منطقه آزاد قشم در واگذاری زمین به فعالان اقتصادی در سال جهش تولید است که با اولویت مصرف توسط مردم جزیره و استفاده صنایع بزرگ برنامه ریزی شده است.
وی اضافه کرد: با وجود برخی مشکلات، موانع و کمبودها، شاهد این موضوع هستیم که برنامه های خوبی در حوزه تامین برق مورد نیاز جزیره قشم اجرایی شده و در این زمینه موفق به جلب رضایت شهروندان هستیم.
به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم؛ با توجه به ویژگی های خاص جزیره قشم موضوع تامین برق مورد نیاز حوزه صنعت و تولید و همچنین ساکنان جزیره یکی از مسائل بسیار مهم و کلیدی است، که امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته و راه اندازی نیروگاه های جدید این موضوع به خوبی مدیریت شود.
وی در پایان با اعلام آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم برای ایجاد همکاری های لازم در حوزه تولید و تامین برق مورد نیاز منطقه دستوراتی را در جهت تسریع فرآیند اجرای عملیات های برق رسانی و توزیع برق در نقاط مختلف جزیره مطرح کرد.
براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان نیز در این جلسه با بیان اینکه طی سال های گذشته برنامه ها و طرح های خوبی در منطقه آزاد قشم در حوزه انرژی و به ویژه تولید و توزیع برق اجرایی شده، اظهار کرد: مجموعه برق منطقه ای استان جهت همکاری در حوزه ساماندهی نحوه مصرف و خدمات رسانی به مشترکان جزیره قشم برای بهبود وضعیت آمادگی کامل دارد.
حسین طهوری ادامه داد: با راه اندازی نیروگاه های جدید در منطقه آزاد قشم پیشرفت قابل توجهی در جزیره اتفاق افتاده و نگرانی در زمینه تولید برق در قشم وجود ندارد.
وی با اشاره به افتتاح 94 پروژه در حوزه تولید و توزیع برق در استان هرمزگان از ابتدای دوران فعالیت دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: با همکاری و هماهنگی بیشتر میان منطقه آزاد قشم و مجموعه برق منطقه ای استان شاهد کوتاه شدن فرآیند اجرایی شدن طرح های برق رسانی در جزیره خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: برای اجرای برخی طرح ها در حوزه توزیع برق و ارائه خدمات بهتر به ساکنان جزیره قشم برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته که با عملیاتی شدن آنها شاهد پیشرفت های خوبی در آینده نزدیک خواهیم بود.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو